Nečekáte, že vás dřevěná podlaha může ještě překvapit. Ale Sheoga spojuje vědomí tradice s nejnáročnějšími současnými požadavky na podlahové krytiny. Podlahy Sheoga jsou ekologické, velice snadno udržovatelné, se svou krásou v jednoduchosti vhodné pro jakýkoli styl interiéru, příjemné na dotyk, teplé, odolné.

V České republice je Sheoga novinkou, ale její kvality vybízejí k tomu, aby se stala vyhledávanou a spolehlivou investicí do budoucnosti v oblasti bydlení. Zaručuje, že pro podlahu se stačí rozhodnout jednou za život.

Masivní prkna z kvalitního dřeva jsou dovážena ze Severní Ameriky, kde jsou dostatečné surovinové zdroje a kde se pečlivě zpracovává vybrané řezivo. Se vzpomínkou na indiánské příběhy z hor, odkud je dřevo získáváno, se pojí vzpomínka na dětství a babiččiny staré dobré dřevěné podlahy. Pocit důvěry a solidnosti, který vzbuzuje přírodní materiál ověřený generacemi, se k nám dnes vrací.

To je Sheoga a váš domov.

PARAMETRY
Podlahové palubky zpracované systémem drážka - pero jsou nabízeny v původním přírodním vzhledu, takže zákazník sám volí podle svého vkusu vhodnou povrchovou úpravu. V tomto přírodním provedení je v současnosti na našem trhu dostupný pouze dub a buk; Sheoga rozšiřuje nabídku o červený dub, jasan, třešeň, javor, ořech, JATOBU - resp. brazilskou třešeň a IPE - resp. brazilský ořech, a to vše ve dvou jakostech. Prkna mají tloušťku 1,9 cm, šířku 10,8 cm (varianty 5,7 cm, 8,3 cm, 13,3 cm), délku různou, maximálně 2,1 m. Možná je také dodávka prken se zkosenými hranami po celém obvodě. Pečlivým vysoušením před vlastním výrobou se dosahuje vlhkosti mezi 6 a 8 %. Tyto parametry předurčují podlahy Sheoga k použití v historických objektech, starší zástavbě a při výstavbě nových domů.

Váš prohlížec nepodporuje jazyk Java. Novinky nemohou být proto zobrazeny.

Zde je ukázka několika našich posledních prací.
Váš prohlížec nepodporuje jazyk Java. Nekteré efekty tedy nejsou zobrazeny.
MONTÁŽ
Jednoduchá instalace přibíjením, podlahy Sheoga se mohou příp. i lepit (pozn. k lepení: tento způsob vyžaduje před vlastní pokládkou úpravu, resp. vyrovnání povrchu samonivelační stěrkou). A protože povrchové úpravy mohou probíhat na bázi přírodních materiálů, lze se tak vyhnout veškerým chemickým procesům (které jsou nezbytné např. u plovoucích podlah). Údržba je jednoduchá, opravy včetně broušení se mohou provádět tak často, jak je potřeba.
Rovněž snadné je použití prken Sheoga na obklady stěn a stropních podhledů.