Pokud Vás již omrzely evropské dřeviny a hledáte inspiraci, velmi rádi Vám nabídneme dřevinu z širokého spektra exotických druhů (teak, merbau, kempas, ipe, bambus atd…), které na náš trh dovážíme již deset let.
Dřeviny jsou dováženy převážně z Jihovýchodní Asie, kde se dřevo pečlivě třídí a následně zpracovává.V poslední době je nabídka obohacena ještě o vrstvené vlysy (ty tvoří šestimilimetrová překližka a čtyřmilimetrová část tvořená vybranou exotickou dřevinou), které se těší stále větší podpoře u zákazníků.
Pokud Vaše volba při výběru podlahy padne na některý z exotických druhů, jistě budete s výsledkem velmi spokojeni a sami poznáte, že tyto podlahy dodají Vašemu domovu příjemný nádech novosti, neotřelosti a exotiky.

Montáž

Parametry

Podlahové palubky jsou nabízeny v původním přírodním vzhledu, takže zákazník sám volí podle svého vkusu vhodnou povrchovou úpravu. V současné době jsou na našem trhu v dostání dřeviny kempas, merbau, balsamo, lapacho, teak, ipe, bambus ( horizontální a vertikální varianta), jatoba, sibiřský dub, bříza a další .. V celomasivním provedením mají prkna délku obvykle 900 mm, šířku 90 mm a tloušťku 15 mm, vrstvené vlysy se dodávají v délce 900 mm, šířce 90 mm a tloušťce 10 mm. (Jediný rozdíl je u bambusu, jehož parametry jsou : 960 mm x 96 x 15 mm). Uvedené parametry předurčují tyto produkty k širokému použití – při výstavbě nových domů, kanceláří i v historických objektech.